VTD - KLASS LİG

Genel Bilgiler

KLASS LİG Türkiye'nin en eski ve en centilmen futbol ligidir. Katılımın en önemli şartı, centilmenlik, saygı ve ligin kurallarına uyumdur.

KLASS LİG maç programına uyma zorunluluğu vardır.

PLAY OFF itibari ile, takım kadronuzu net belirlemek durumundasınız. Ekstra oyuncu takviyesi yasaktır ve teklif edilmemelidir.

VTD - KLASS LİG

KLASS LİG;

Organizasyon sektöründe 17 yılı aşkın tecrübeli ekip üyelerinden oluşan, KLASS LİG ailesinin tarafından düzenlenen Klass Lig organizasyonu, halı sahalara farklı bir boyut kazandırmak amacı ile kurulmuş bir organizasyon kuruluşudur.

KLASS LİG

Futbolu erişilebilir ve daha çekici hale getiren güçlü bir platformdur.

Her gün gerçekleşen maçlarda, seçilen saha ve rakip ile size profesyonel atmosferde maç heyecanı yaşamanızı sağlar.

Maçların Full Hd özetleri, golleri, fotoğrafları, istatistikleri ve maç sonu ropörtajları ile kendinizi tam bir futbol yıldızı gibi hissedeceksiniz.

Hep aynı takım ile oynamaktansa, her maç yeni rakiplerle karşılaşacaksınız.

KLASS LİG

Organizasyon sektöründe 17 yılı aşkın tecrübeli ekip üyelerinden oluşan, KLASS LİG ailesinin tarafından düzenlenen Klass Lig organizasyonu, halı sahalara farklı bir boyut kazandırmak amacı ile kurulmuş bir organizasyon kuruluşudur. 

Klass Lig'de; Full HD Maç Özetleri, HD Fotoğraflar, Kişisel İstatistikler, Asist ve Gol krallığı, futbolcu değeri gibi istatistiklerin takibi de site üzerinden yapılabilmektedir.

Vizyonumuz; amatör futbolu elimizden geldiği kadar profesyonelleştirerek, halı saha organizasyonuna katılan üyelerimize Klass ve kaliteli hizmetler vermek, Türk Futboluna Hizmet Etmektir.

Üst