Klasslig

Genel Bilgiler

Ligimize katılmak ve takım kurmak ücretsizdir. Play-Offlara kadar sınırsız misafir oyuncu oynatabilirsiniz. Play-Off itibariyle kadronuzu belirlersiniz. Call Center numaramızı arayarak veya WhatsApp yoluyla istediğiniz kadar istediğiniz zaman maç yapabilirsiniz. Halı sahada ki gibi maç başı ücret ödenir.

Klasslig

Organizasyon sektöründe 6 yılı aşkın tecrübeli ekip üyelerinden oluşan Nurex Events'in düzenlediği KlassLig organizasyonu halı sahalara farklı bir boyut kazandırmak amacıyla kurulmuş bir Organizasyon Kuruluşudur.

KlassLig , futbolu erişilebilir ve daha çekici hale getiren güçlü bir platformdur. Her gün gerçekleşen maçlarda seçtiğiniz bir saha veya rakiple size profesyonel atmosferde maç heyecanı yaşamanızı sağlar. Maçların Full Hd özetleri , golleri , fotoğrafları , istatistikleri ve maç sonu basın toplantıları ile kendinizi tam bir futbol yıldızı gibi hissedeceksiniz. Hep aynı takımla oynamaktansa her maç yeni rakiplerle karşılaşacaksınız.

Organizasyon sektöründe 6 yılı aşkın tecrübeli ekip üyelerinden oluşan Nurex Events'in düzenlediği KlassLig organizasyonu halı sahalara farklı bir boyut kazandırmak amacıyla kurulmuş bir Organizasyon Kuruluşudur. Klasik olarak FULL HD Maç Özetleri, HD Fotoğraflar, Kişisel İstatistikler, Asist ve Gol krallığı takibi de site üzerinden yapılabilmektedir. Vizyonumuz amatör futbolu elimizden geldiğince profesyonelleştirerek halı saha organizasyonuna katılan üyelerimize Klass ve Kaliteli hizmetler vermek, Türk Futboluna Hizmet Etmektir.

Üst